Wydarzenia pod patronatem Radia Olsztyn

<< Lista wydarzeń
Koncert duetu "Kwiat Jabłoni"
14-06-2019 godz. 19:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
Patronat Radia Olsztyn
./upload_f/patronaty/3272dc0a.jpg

Koncert Kwiatu Jabłoni to kolejna odsłona II edycji Studenckiego Wielosztuku Kulturalnego. Ten duet folkowo-popowy o wyjątkowym brzmieniu łączącym fortepian, mandolinę i śpiew z brzmieniami elektronicznymi z pewnością zaskoczy oryginalnością. Ich występ poprzedzi Ilane – Ilona Kossakowska w swoim autorskim recitalu. Młoda artystka sama pisze i śpiewa piosenki. Na koncie ma już debiutancką EPkę, a obecnie pracuje nad kolejnymi nagraniami.

Koncert odbędzie się 14.06.2019 r. o godz. 19:00 do Sali Kameralnej olsztyńskiego Amfiteatru im. Czesława Niemena. Wstęp wolny.

Aby wziąć udział w koncercie, należy osobiście odebrać bezpłatne wejściówki w Akademickim Centrum Kultury UWM w Olsztynie, ul. Kanafojskiego 1/08, od poniedziałku do czwartku w godz. 10.00 -15.00.


„Studencki Wielosztuk Kulturalny” to festiwal kultury studenckiej organizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Podczas jego drugiej edycji na kilku olsztyńskich scenach występują zespoły artystyczne działające w środowisku akademickim. Olsztyn reprezentują: Zespół Pieśni i Tańca "Kortowo", Akademicka Orkiestra Dęta Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie , Teatr Kloszart, Teatr Studencki Cezar, Ars Vocale - Chór Instytutu Muzyki WS UWM oraz Zespół Wokalny Musica In Via.

Tegoroczna edycja wpisuje się w obchody Jubileuszu XX-lecia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.