Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Na wokandzie ciąg dalszy procesu o zabójstwo 19-latki pod Bisztynkiem

O mord oskarżony jest 26-letni mieszkaniec Bisztynka. Paweł S. jest tymczasowo aresztowany i przebywa w Zakładzie Karnym w Barczewie.

3 grudnia 2016 roku na posesji w Bisztynku-Kolonii pojawił się zakrwawiony mężczyzna, który powiedział, że w lesie zabił swoją dziewczynę Dominikę W. Dodał, że kazał mu to zrobić diabeł.

Policjanci odnaleźli 19-latkę, ale mimo reanimacji i pomocy medycznej, zmarła kilka godzin później w szpitalu. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali Pawła S., który od pewnego czasu spotykał się ze swoją ofiarą.

Podczas pierwszego przesłuchania 26-latek przyznał się do winy. Wyjaśniał, że nie wiedział co robi, bo był pod wpływem dopalaczy. Jednak w trakcie drugiego przesłuchania nie przyznał się do winy. Oświadczył, że nie miał zamiaru skrzywdzić Dominiki W. i nie był świadomy tego, co robi.

Podczas procesu toczącego się przed sądem Okręgowym w Olsztynie Paweł S. konsekwentnie odmawia składania wyjaśnień.

Autor: P. Karpiszen
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sąd, proces, morderstwo, zabójstwo
Sąd oddalił pozew byłej celniczki przeciwko dyrektorowi Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie

Była funkcjonariuszka służby celnej Monika P. domagała się od dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie zadośćuczynienia za naruszenie dóbr osobistych. Sąd Okręgowy w Olsztynie oddalił powództwo....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV