Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
IMIENINY: Maury, Milany, Tomasza
EUR: 4.2863 CHF: 3.7042
USD: 3.5975 GBP: 4.854
Logowanie
 

Najlepszy produkt i usługa Warmii i Mazur – zobacz wyniki głosowania

fot. Sławomir Ostrowski

Na naszych stronach internetowych zakończyło się głosowanie na najlepszy produkt i usługę Warmii i Mazur. Wyniki głosowania zostały przekazane organizatorom, którzy dołączą je do pozostałych wyników ankiet i po podsumowaniu poznamy laureatów plebiscytu.

W zmaganiach brali udział producenci żywności i artykułów przemysłowych, obiekty turystyczne i gastronomiczne oraz usługodawcy związani z medycyną (szpitale, przychodnie), kulturą, sportem, turystyką i rekreacją (wydarzenia).

Statuetki i wyróżnienia będą przyznawane w kategorii produkt żywnościowy, produkt żywnościowy o charakterze przemysłowym, produkt przemysłowy, produkt rzemieślniczy i usługa rzemieślnicza, usługa turystyczna (w tym hotele, agroturystyka, i inne), usługa gastronomiczna, usługa medyczna – przychodnie lekarskie, usługa medyczna – szpitale oraz wydarzenia.

Ogłoszenie wyników konkursu „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur” zaplanowano na 7 listopada 2013 roku podczas dorocznej Gali Jakości.

Wyniki głosowania na naszej stronie internetowej:

[ankieta id=”5″]

[ankieta id=”6″]

[ankieta id=”7″]

[ankieta id=”8″]

[ankieta id=”9″]

[ankieta id=”10″]

[ankieta id=”11″]

[ankieta id=”13″]

[ankieta id=”14″]

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 – 2013 oraz z budżetu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Szczypiornistki Startu mogą wchodzić na parkiet

Jeszcze trwa sezon urlopowy piłkarek ręcznych elbląskiego Startu, ale władze klubu już dopięły plan przygotowań do zbliżającego się sezonu w PGNiG Superlidze. Szczegóły w rozmowie z...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV