Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Najważniejsze to wiedzieć, co chcemy osiągnąć w życiu”. Poznaliśmy złotą dziesiątkę Kobiet Sukcesu

Fot. D. Grzymska

Po raz 21. wyłoniono dziesiątkę Kobiet Sukcesu. W tak zacnym gronie znalazły się m.in.: rolniczka, pisarka, czy mistrzyni Polski baristów.

W tym roku do konkursu zgłoszono 16 pań, z których główną statuetkę otrzymała dr Agnieszka Górska, rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Wśród Kobiet Sukcesu znalazły się także: Marzena Kaszubska, Alicja Eidtner, Marzena Czaplicka, Natalia Piotrowska, Małgorzata Sieniewicz, Ewa Nisiewicz, Aneta Orłowska, Wioletta Sawicka i Magdalena Faszcza. Jak co roku wręczono także nagrodę kobiet dla wybitnego mężczyzny – statuetkę „Duża buźka”. Otrzymał ją Przemysław Opalach, bokser, Mistrz Świata Federacji WBF i ambasador Fudacji „Przyszłość Dzieci”.

00:00 / 00:00

Statuetkę Kobiety Sukcesu za osiągnięcia zawodowe i działalność charytatywną otrzymała Aleksandra Kostka, prezenterka telewizyjna, laureatka „Telekamery” i ambasadorka Fundacji „Dzieci – Dzieciom”.

Fot. D. Grzymska

 

Autor: D. Grzymska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kobieta sukcesu, Przemysław Opalach, kobiety sukcesu, Duża buźka
Rozdano statuetki Kobiety Sukcesu. Wśród nagrodzonych Alla Pichevska-Cirut i Wanda Kwietniewska

Już po raz dwudziesty uhonorowane zostały wyjątkowe kobiety z naszego regionu. Tytułem Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2018 została wyróżniona graficzka komputerowa - Alla Pichevska-Cirut. Wyróżnienia...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV