Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nastolatek nie żyje, jego brat bliźniak jest w szpitalu. Sprawę bada prokuratura w Działdowie. Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny śmierci

Prokuratura Rejonowa w Działdowie prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 17-latka, którego ciało znaleziono w sobotę przy polnej drodze we wsi Jeglia. Jego brat bliźniak w stanie ciężkim przebywa w szpitalu w Olsztynie.

Jak poinformowała st. sierż. Justyna Nowicka z działdowskiej policji, mieszkaniec gminy Rybno znalazł w sobotę przy polnej drodze we wsi Jeglia nieprzytomnego 17-latka, a kilka metrów dalej odkryto zwłoki jego brata bliźniaka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zmarły miał prawdopodobnie rany cięte klatki piersiowej. Widoczne obrażenia miał również jego brat.

00:00 / 00:00

Okoliczności tego zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratury. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pomoże ustalić przyczyny  śmierci.

Drugiego z braci przetransportowano do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Ze względu na stan zdrowia 17-latka nie można go było przesłuchać. Nastolatek jest w ciężkim stanie i dotychczas nie odzyskał przytomności.

 

Autor: PAP
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w śmierć, szpital, zwłoki, ranny, brat, zmarł
Do Ostródy przyjechały pielęgniarki pediatryczne z całego kraju

Pielęgniarstwo pediatryczne - nowe wyzwania - to hasło dwudniowej ogólnopolskiej konferencji, która rozpoczyna się w Ostródzie. W spotkaniu weźmie udział 160 pielęgniarek z całego kraju, na...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV