Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nie chciał wpuścić trzech mężczyzn do domu, więc wjechali do środka autem

Zniszczenie mienia, naruszenie miru domowego oraz pobicie – takie zarzuty usłyszeli trzej mężczyźni, którzy przyjechali odwiedzić pokrzywdzonego. Gdy ten nie chciał otworzyć im drzwi, napastnicy wjechali rozpędzonym autem w ścianę budynku.

Trzech mężczyzn przyjechało do mieszkańca gminy Morąg wieczorem i pukali do drzwi, jednak pokrzywdzony nie wpuścił ich do środka. Wówczas postanowili dostać się w inny sposób. Rozpędzonym autem wjechali w ścianę budynku, wyważając drzwi. Następnie weszli do środka, pobili mężczyznę i odjechali. Na szczęście mieszkaniec gminy Morąg nie odniósł poważnych obrażeń.

O całej sytuacji powiadomił policjantów. Nie znał dobrze napastników jednak informacje, które przekazał funkcjonariuszom pozwoliły na szybkie ustalenie oraz zatrzymanie sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy tej samej gminy w wieku od 25 do 58 lat. Każdy z nich usłyszał zarzuty pobicia, naruszenia miru domowego oraz zniszczenia mienia.

Podejrzani nie potrafili racjonalnie wyjaśnić swojego zachowania. Jak dowiedzieli się policjanci, między mężczyznami wcześniej zaistniał konflikt, który doprowadził do tego zdarzenia.

Teraz napastników czeka rozprawa przed sądem. Grozi im kara 5 lat pozbawienia wolności.

Zniszczona ściana. Fot. KWP Olsztyn

 

 

Źródło: KWP
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, pobicie, samochód, drzwi, wywarzenie
Wypadek w Kętrzynie. 59-latek wymusił pierwszeństwo i wjechał w płot

Na jednym z kętrzyńskich skrzyżowań doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do bocznego zderzenia z toyotą. Następnie stracił panowanie nad pojazdem,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV