Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nie maleje ruch kibiców na polsko-rosyjskich przejściach granicznych

Fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Prawie 13 tysięcy kibiców odprawili na granicy z obwodem kaliningradzkim funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od początku trwania Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji.

Do tej pory najwięcej kibiców – ponad 8,5 tysiąca – przekroczyło granicę w Grzechotkach. Na mecze do obwodu kaliningradzkiego kibice jadą samochodami osobowymi, autobusami, motocyklami i rowerami. Do czwartku do Rosji wjechało ponad 2 tysiące samochodów osobowych, 58 autokarów i 37 autobusów rejsowych, którymi podróżowali kibice.

Straż graniczna odprawiła natomiast prawie 1,5 tysiąca samochodów osobowych wracających z obwodu kaliningradzkiego do Polski. Do naszego kraju wjechało też 28 autokarów i 7 autobusów rejsowych z kibicami.

Dziś o godzinie 20 w Arenie Baltik w Kaliningradzie Serbia zmierzy się ze Szwajcarią. W najbliższy poniedziałek Hiszpania zagra z Marokiem, a w czwartek Anglia podejmie Belgię.

Fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Fot. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

Redakcja: BSChromy za W-MOSG i K.Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w granica, kaliningrad, Rosja, mecz, przejście graniczne, kibice
Zabytkowym ciągnikiem jadą na Mundial. Trzech Szwajcarów jest w drodze od prawie 2 tygodni

Trzech Szwajcarów przekroczyło granicę z Obwodem Kaliningradzkim w Grzechotkach. Żeby dotrzeć na mecz, musieli przejechać ponad 1800 kilometrów. Ich pojazd, ciągnik Buehrer z 1964 roku, porusza...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV