Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Niebezpiecznie na drogach regionu. Doszło do kilku wypadków. Policja apeluje o ostrożność

Fot. Fotolia.com

Drogi na Warmii i Mazurach – mimo plusowej temperatury, są bardzo śliskie, a to dlatego, że występuje na nich tak zwany czarny lód. Śliska nawierzchnia była przyczyną kilku wypadków.   

Oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie – młodszy aspirant Tomasz Markowski apeluje o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

Często się mówi, że zima zaskakuje drogowców. Okazuje się, że zmienne warunki pogodowe najbardziej zaskakują kierowców. Nie dajmy się zwieść pozornie czarnemu asfaltowi.

Ruch wahadłowy obowiązuje na drodze krajowej nr 51 między Bezledami i Lidzbarkiem Warmińskim. W Kiertynach dachował samochód osobowy. Trzy osoby są ranne, zablokowany jest jeden pas ruchu.

Wahadłowy ruch także na tej samej trasie między Lidzbarkiem Warmińskim i Kraszewem, gdzie auto osobowe wjechało do rowu. Jedna osoba jest ranna.

Zakończyły się utrudnienia w Nowosadach – to także odcinek 51-nki między Lidzbarkiem Warmińskim i Olsztynem samochód osobowy wypadł z jezdni.

W miejscowości Wyszowate na 63 między Giżyckiem i Orzyszem dachował samochód. Na tej samej trasie w Gaudynkach między Orzyszem i Kolnem samochód osobowy zderzył się z łosiem.

Na 65 w Nowej Wsi Ełckiej między Ełkiem i Grajewem, zderzyły się 2 samochody osobowe. Natomiast 2 samochody wpadły do rowu w Gródkach koło Lidzbarka. Sześć osób zostało rannych, ale wszystkie po badaniach wyszły ze szpitala.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, policja
Pechowa inauguracja połączeń kolejowych z Ełku do Pisza. Pociąg zderzył się z jeleniem

Pechowe rozpoczęcie inauguracji połączeń kolejowych z Ełku do Pisza. Mieszkańcy, którzy chcieli przywitać pociąg nie doczekali się jego przyjazdu. - Pociąg jadący z Pisza zderzył się...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV