Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Niebezpieczny poranek: jedna osoba nie żyje, 10 rannych

Wypadek, fot. archiwum KWP

Jedna osoba nie żyje, a 10 jest rannych – to bilans porannych wypadków na drogach Warmii i Mazur, 10 lutego.

Ząbrowiec
W Ząbrowcu, między Gotkowem a Miłakowem, 
w powiecie elbląskim osobowe bmw uderzyło w drzewo. Auto odbiło się i wpadło na kierującą motorowerem kobietę. 43-latka zginęła na miejscu. Dokładne przyczyny tragedii wyjaśniają policjanci i prokurator.

Bajtkowo
8 osób zostało poszkodowanych w wypadku na trasie wojewódzkiej numer 667. W Bajtkowie, między Nową Wsią Ełcką a Drygałami, zderzyły się 4 auta, którymi podróżowało 14 osób. Według strażaków, karetki pogotowia zabrały do szpitala na obserwację 8 osób. Policjanci ustalają przyczyny wypadku.

Sząbruk
W podolsztyńskim Sząbruku osobowa skoda zderzyła się z autobusem, którym jechało troje uczniów i kierowca. Do szpitala zabrano pasażerkę osobowego auta.

Rybical
Z kolei między Rybicalem a Skorupkami niedaleko Rynu bus zderzył się z autobusem PKS. Ranny został kierowca busa.

Na drogach Warmii i Mazur jest bardzo ślisko. W wielu miejscach przy gruncie temperatura jest nieco niższa od zera. W regionie w wielu miejscach jest także mglisto. Najsłabsza widoczność jest w okolicach Nidzicy i Działdowa oraz Mławy na północnym Mazowszu. (karp/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w drogi, wypadki
Zwiększyła się liczba ofiar śmiertelnych na drogach

Liczba wypadków na warmińsko - mazurskich drogach nie wzrosła, ale zwiększyła się liczba ofiar śmiertelnych - mówili policjanci obecni na posiedzeniu Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV