Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nielegalne automaty, broń i narkotyki w elbląskiej kamienicy. „Miejsce było zakamuflowane, podejrzani uciekali drugim wyjściem”

Fot. KAS Olsztyn

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Elbląga przeprowadzili kolejną akcję przeciwko organizatorom nielegalnego hazardu. Zatrzymali automaty do gier, ale też narkotyki i broń.

Punkt z automatami usytuowano w centrum Elbląga, w starej kamienicy. Wejście do środka było zakamuflowane i bardzo utrudnione – informuje podinspektor Ryszard Chudy, rzecznik Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego:

Drzwi były zamknięte na rygle, na miejscu był także stały monitoring. Ponadto okna były szczelnie oklejone. Funkcjonariusze zażądali otwarcia drzwi, gdy to nie nastąpiło, weszli do środka siłowo. Lokal miał też drugie wyjście, którym uciekło dwóch członków obsługi. Wszystko odbywało się na tyle błyskawicznie, że nie zdążyli zabrać rzeczy, które świadczyły o tym, jaką działalność prowadzili oprócz hazardu. Znaleźliśmy tam jeszcze 30 gramów amfetaminy i broń.

00:00 / 00:00

Podinspektor Chudy dodał, że cztery automaty do gier zajęto, a o wykryciu broni i narkotyków poinformowano policję. Ta przejęła dochodzenie w tej sprawie.

 

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w narkotyki, broń, zatrzymanie, hazard, Ryszard Chudy
Zrabował prawie 30 tysięcy złotych. Mężczyzna napadł na jeden z elbląskich banków, bo… chciał spłacić długi

Sąd w Elblągu aresztował dziś na 3 miesiące 39-letniego mężczyznę, który napadł na bank w Elblągu i zrabował prawie 30 tysięcy złotych. Zdarzenie miało miejsce w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV