DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Niespodzianki nie było. Stomil Olsztyn przegrał na własnym boisku z Chrobrym Głogów

Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów. Fot. A. Szczepański

Nie pomógł doping własnej publiczności. Stomil Olsztyn przegrał z Chrobrym Głogów 1:2 (1:0).

W 14 minucie bramkę dla Stomilu Olsztyn zdobył Marcel Ziemann. W 57 minucie na 1:1 wyrównał Mateusz Machaj. Drugiego gola dla Chrobrego strzelił w 65 minucie Marcel Gąsior. Dla olsztyńskich zawodników był to pierwszy z czterech pojedynków, kończących rundę jesienną w pierwszej lidze, na własnym stadionie.

Ten mecz przegraliśmy wychodząc z szatni – mówił po spotkaniu trener Stomilu Tomasz Asensky.

00:00 / 00:00

Zdaniem szkoleniowca Chrobrego Grzegorza Nicińskiego, to był dziwny mecz. Stomil w pierwszej połowie był lepszy, ale to Chrobry zdobył 3 punkty co cieszy cała ekipę z Głogowa.

Mecz Stomilu Olsztyn z Chrobrym Głogów sędziował Mateusz Złotnicki z Lublina. Ostatni raz ten arbiter prowadził mecz z udziałem Biało-niebieskich 13 maja. Wówczas Stomil przegrał u siebie z Górnikiem Zabrze 2:4.