Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nieznany mężczyzna sieje postrach na olsztyńskich Jarotach. Policja szuka świadków

Fot. fotolia.pl

Na olsztyńskich Jarotach dochodzi do niebezpiecznych sytuacji – informują zaniepokojeni mieszkańcy miasta. Pierwsze wzmianki w Internecie na ten temat pojawiły się już w minionym tygodniu.

Nieznany mężczyzna, co potwierdza policja, atakuje przypadkowych przechodniów. W ostatnich kilku dniach wpłynęły dwa takie zgłoszenia. Ofiary to kobieta i dziecko. Oboje zostali zaczepieni i uderzeni w twarz. Na jakim etapie są czynności w tej sprawie?

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzeń. Zostało podjęte szereg czynności w celu ustalenia danych personalnych agresywnego mężczyzny. Wśród nich jest karta zadań doraźnych, skierowana głównie do policjantów pracujących na terenie Jarot. Funkcjonariusze wydziału prewencji mają zwracać szczególną uwagę na niepokojące sytuacje, a także reagować na każdy zgłoszony sygnał. Te najlepiej kierować do dzielnicowego, lub dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Jeszcze dziś w komendzie mają stawić się kobiety, które zostały poszkodowane. Jedna z nich to matka zaatakowanego 10-latka. Mają być im pokazane dwa wizerunki mężczyzn, którzy są typowani na sprawców niebezpiecznych zdarzeń.

Kolejne kroki będą podejmowane w przypadku ustalenia agresywnego mężczyzny. Pojawia się wiele informacji dotyczących zaistniałych zdarzeń. Policja je analizuje i sprawdza, nie wyklucza też, że mężczyzna może mieć problemy natury psychicznej.

Posłuchaj relacji Kingi Grabowskiej

 

Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, Jaroty, Atak
Był tak pijany, że czołgał się po zamarzniętym jeziorze. Policjanci z Ełku uratowali 48-latka

Czołgającego się mężczyznę na Jeziorze Selmęt Wielki pomiędzy miejscowościami Mrozy Wielkie i Buczki zauważył wędkarz, który zawiadomił policję. Funkcjonariusze pożyczyli od jednego z mieszkańców wsi sanki...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV