Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nocna bójka w Piszu. Ciężko ranny 24-latek trafił do szpitala

Fot. fotolia.pl

Ciężko ranny mężczyzna trafił do szpitala w Piszu. Mimo to odpowie przed sądem. Okazało się, że brał udział w bójce na ul. Młodzieżowej.

Policjanci zatrzymali w tej sprawie trzech podejrzanych, informuje – komisarz Anna Szypczyńska z piskiej policji:

Wszyscy byli pod wpływem alkoholu i trafili do policyjnego aresztu. Śledczy ustalili, że nocą na ul. Młodzieżowej w Piszu doszło do bójki, w której uczestniczyli trzej zatrzymani oraz 24-letni mieszkaniec gminy Ruciane-Nida, który trafił do szpitala. W trakcie tej bójki mężczyźni wzajemnie się uderzali i kopali. W pewnym momencie 35-letni mieszkaniec gminy Pisz wyjął nóż i zadał kilka ciosów 24-latkowi.

00:00 / 00:00

35-latek z Pisza został aresztowany tymczasowo na trzy miesiące i usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Trzej pozostali, 23-letni mieszkaniec Pisza, 27-letni mieszkaniec gminy Ruciane Nida i ranny 24-latek usłyszeli zarzut udziału w bójce i zostali objęci policyjnym dozorem. Grozi im do trzech lat więzienia.

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, bójka, szpital, Pisz, nóż, nożownik
Część maturzystów z opóźnieniem rozpoczęła egzaminy. W ponad 120 szkołach w Polsce ogłoszono alarmy bombowe

Dyrektorzy szkół, w których miały rozpocząć się matury otrzymali maila o podłożonej bombie. Alarmy bombowe przed maturami nie ominęły stolicy Warmii i Mazur. W czterech szkołach...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV