Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 6 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Norbi wydał nową płytę: To mój pierwszy studyjny album po 15 latach

Fot.PAP/Stach Leszczyński

 

Andrzej Rybiński, Paweł Stasiak i Marcin Miller – to goście na nowej płycie Norbiego zatytułowanej po prostu „Norbi 5”. We wtorek zadebiutował singiel promujący krążek „Zatańcz ostatni raz”. Premiera albumu – 13 kwietnia.

-To mój pierwszy studyjny album po 15 latach, stąd trema– wyznał artysta od lat związany z Radiem Olsztyn. -Piosenkę z nowego singla ‚Zatańcz ostatni raz’ zaśpiewałem z Moniką Jarosińską, która jest jednym z gości na mojej płycie- dodał piosenkarz.

Oprócz Jarosińskiej, aktorki znanej m.in. z serialu „Plebania” czy „Samo życie”, na nowym krążku Norbiego występują też Andrzej Rybiński, dawniej Andrzej i Eliza, Paweł Stasiak z Papa D i lider Boys Marcin Miller.

Norbi nie planuje trasy promującej nową płytę. „Kalendarz koncertowy mam wypełniony do września, a nowe piosenki będę stopniowo wprowadzał do ich programu” – zapowiedział.

Autor: Z.Krzyżanowski (PAP Life)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w płyta, Norbi
Giełda płyt winylowych w Olsztynie

Giełda odbędzie się w klubie Vinyl w Olsztynie. Miłośnicy różnych gatunków muzyki będą mogli kupić, sprzedać lub wymienić przede wszystkim płyty winylowe, ale także kompaktowe, kasety...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV