Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nowi kaprale w warmińsko-mazurskiej Straży Granicznej. Funkcjonariusze otrzymali akty mianowania

Fot. W-M OSG

W komendzie Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej wręczono siedmiu funkcjonariuszom akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie podoficerów.

Uroczystość odbyła się w asyście pocztu sztandarowego. Komendant Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej płk Robert Inglot uroczyście wręczył akty mianowania na stopień kaprala. Pogratulował młodym podoficerom ukończenia szkolenia, życząc jednocześnie funkcjonariuszom służbowej satysfakcji. Podkreślił, że służba Rzeczypospolitej Polskiej, którą podjęli, wymaga determinacji i dyspozycyjności, a nierzadko także ofiarności oraz poświęcenia.

Po otrzymaniu aktów mianowania, siedmiu nowych kaprali będzie ochraniało granicę polsko-rosyjską, pełniąc służbę w Placówkach Straży Granicznej.

W uznaniu zasług za dotychczasową pracę zawodową oraz rzetelne wykonywanie obowiązków, komendant oddziału wręczył emblematy pamiątkowe 3 pracownikom i funkcjonariuszowi. Podziękował także za trud włożony w codzienną pracę paniom, które świętowały 35 i 30-lecie pracy zawodowej.

Fot. W-M OSG

 

Autor: J. Golon
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej, Robert Inglot, akty mianowania
Straż graniczna zatrzymała ośmiu mężczyzn poszukiwanych listem gończym

W ciągu trzech dni funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali osiem osób poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Bartoszycach za nieuregulowane kary grzywny na łączną kwotę...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV