Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nowy trener, nowe plany. Szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn podsumowali pierwszą rundę ligowych zmagań

Fot. M.Świniarski

Na dziewiątym miejscu w tabeli zmagania w pierwszej rundzie zakończyli szczypiorniści Warmii Energa. W olsztyńskim pierwszoligowcu doszło do zmiany trenera – Daniela Żółtaka zastąpił Jarosław Knopik.

Nowy trener olsztynian mówi o planach na kolejną część sezonu:

Kluczem dla wszystkich jest to, aby Warmia wróciła na zwycięską ścieżkę. Od początku kolejnej rudy będziemy się starali przypomnieć, jak się wygrywa. Nie jestem od zmian, ani od poprawiania czegokolwiek – będę chciał przekazać moją filozofię gry i starać się wykrzesać z chłopaków indywidualny potencjał. Mam swoje przemyślenia. Będziemy chcieli grać agresywną, zmieniającą się obroną, aby stwarzać szybkie sytuacje z kontry.

00:00 / 00:00

Jaką ocenę po tej rundzie mogą wystawić sobie Warmiacy? Mówi drugi trener olsztyńskiej drużyny, Marcin Malewski:

Na pewno ocena po pierwszej rundzie nie będzie pozytywna. Dziewiąte miejsce nie spełnia naszych oczekiwań. Trzeba zapomnieć o tej rundzie i wyciągnąć wnioski. Chcemy wejść w drugą rundę o wiele lepiej. Wydaje mi się, że nie mieliśmy formy, stąd takie a nie inne wyniki. Oczywiście, nie pomogły również kontuzje, które mieliśmy w trakcie sezonu.

00:00 / 00:00

Pierwsze spotkanie rundy rewanżowej Warmia Energa zagra 26 stycznia.

 

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Marcin Malewski, Warmia Energa Olsztyn
Marcin Malewski przed starciem z GKSem Żukowo: Jedziemy tam po trzy punkty

1 grudnia szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn zagrają ostatni mecz w pierwszej rundzie rozgrywek pierwszej ligi. Na wyjeździe zmierzą się z GKS-em Żukowo. Drużynę w tym spotkaniu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV