Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
IMIENINY: Maury, Milany, Tomasza
EUR: 4.2746 CHF: 3.6807
USD: 3.5651 GBP: 4.8369
Logowanie
 

Przygotowanie programu

Norbert Aksler
dyrektor techniczny Radia Olsztyn
 norbert_aksler@ro.com.pl
Agnieszka Bugała-Markowska
dokumentalistka Radia Olsztyn
 agnieszka_bugala@ro.com.pl
Marian Dąbrowski
realizator dźwięku
 marian_dabrowski@ro.com.pl
Anna Grabowska
dokumentalistka Radia Olsztyn
anna_grabowska@ro.com.pl
Grzegorz Karpiszen
realizator dźwięku
grzegorz_karpiszen@ro.com.pl
Danuta Kucharzewska
dział techniczny Radia Olsztyn
danuta_kucharzewska@ro.com.pl
Krzysztof Pakulnicki
dział techniczny Radia Olsztyn
krzysztof_pakulnicki@ro.com.pl
Krzysztof Pieniak
kierownik działu realizacji
krzysztof_pieniak@ro.com.pl
Krzysztof Rozicki
informatyk
krzysztof_rozicki@ro.com.pl
Tadeusz Sadowski
główny informatyk
tadeusz_sadowski@ro.com.pl
Bogdan Sentkowski
realizator dźwięku
bogdan_sentkowski@ro.com.pl
Magdalena Śleszyńska
dokumentalistka Radia Olsztyn
magdalena_sleszynska@ro.com.pl
Zbigniew Śniadała
realizator dźwięku
zbigniew_sniadala@ro.com.pl
Adam Świdziniewski
realizator dźwięku
adam_swidziniewski@ro.com.pl
Krzysztof Szafryński
dział techniczny Radia Olsztyn
krzysztof_szafrynski@ro.com.pl
 Ryszard Szmit
główny akustyk, szef PRO Studia Radia Olsztyn
ryszard_szmit@ro.com.pl
 Mirosław Wysocki
dział techniczny Radia Olsztyn
miroslaw_wysocki@ro.com.pl

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV