Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Obradował Zarząd Województw RP

marszałkowie, od lewej Jacek Protas i Mieczysław Struk, fot. M. Stankiewicz

W Lidzbarku Warmińskim odbyło się posiedzenie Zarządu Województw RP. Na spotkaniu, któremu przewodniczył marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas, omawiano m.in. stan przygotowań do IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.

To coroczna, bardzo ważna impreza, po której zapadają istotne decyzje w skali krajumówi marszałek Jacek Protas:

00:00 / 00:00

Ważnym tematem omawianym na spotkaniu był stan przygotowań do tegorocznej edycji Targów „Smaki Regionów”. Zarząd Województw delegował także Igora Hutnikiewicza, dyrektora Departamentu Polityki Jakości w Urzędzie Marszałkowskim do jury tegorocznej edycji Targów NATURA FOOD i beEco 2014.

Zdaniem marszałka Protasa, obecność dyrektora Hutnikiewicza jako jurora w prestiżowych wydarzeniach podnosi rangę naszego regionu:

00:00 / 00:00

Związek Województw Rzeczpospolitej Polskiej jest dobrowolnym stowarzyszeniem województw. Jego zadaniem jest m.in. wspieranie idei samorządu terytorialnego, obrona wspólnych interesów oraz dążenie do społeczno-gospodarczego rozwoju polskich regionów. (DGrzym/as)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Protas, zarząd
Policjanci walczą na boisku o puchar komendanta

Warmińsko-Mazurscy policjanci razem ze związkami zawodowymi i służbą celną rywalizują w Kortowie podczas I Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Na...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV