Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Od dziś tymczasowa organizacja ruchu na kilku odcinkach przebudowywanej ulicy Partyzantów w Olsztynie

Ulica Partyzantów w Olsztynie. Fot. Łukasz Sadlak

Drogowcy prowadzą roboty wykończeniowe. Od dziś przez dwa tygodnie na ulicy Kajki wyłączona będzie z ruchu połowa ulicy od skrzyżowania z ulicą Partyzantów do skrzyżowania z Dąbrowszczaków. Ruch będzie odbywać się dwukierunkowo.

W drugim etapie, także na dwa tygodnie, zostanie wyłączona druga część ulicy Kajki od skrzyżowania z Partyzantów do skrzyżowania z Dąbrowszczaków. Ruch na tym odcinku odbywać się będzie jednokierunkowo. Możliwy będzie przejazd z ulicy Partyzantów do Dąbrowszczaków.

Na wjeździe na Rondo Bema zostanie wytyczone tymczasowe przejście dla pieszych na ulicę Partyzantów. Wjazd na rondo Bema z Partyzantów możliwy będzie tylko z prawego pasa.

Jutro (24 maja) wyłączony z ruchu zostanie odcinek 1 Maja i Partyzantów w kierunku tunelu. Dojazd do posesji wytyczony zostanie przez parking Komendy Wojewódzkiej Policji.

Ulica Partyzantów w Olsztynie. Fot. Łukasz Sadlak

Autor: K.Kantor
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ulica, Partyzantów, Kajki
Zderzenie dwóch aut sparaliżowało ruch na ulicy Partyzantów w Olsztynie

Utrudnienia w ruchu w centrum Olsztyna. Po południu na ulicy Partyzantów, między komendą wojewódzką i miejską policji, doszło do zderzenia dwóch aut. Na miejscu były służby....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV