Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Odwołany w wójt Gietrzwałdu może mieć konflikt z prawem. Marcin Sieczkowski miał wynosić dokumenty z urzędu gminy

Jak poinformowali słuchacze Polskiego Radia Olsztyn w środę po południu (26 kwietnia), po godzinach otwarcia urzędu gminy, razem z żoną były wójt miał wynosić ze swojego gabinetu dokumenty.

Zgłoszenie o możliwości popełnienia przestępstwa odebrali policjanci, którzy przyjechali pod urząd gminy. Jak poinformowała starszy sierżant Anna Balińska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, po przesłuchaniach akta tej sprawy zostały dziś (27 kwietnia) przekazane prokuraturze.

Marcin Sieczkowski nie odbiera telefonu, ale zabrał głos w tej sprawie na swoim profilu społecznościowym. Napisał tam, że „po długich zeznaniach w sprawie wyniesionego kubka i kilku dyplomów i podziękowań wróciliśmy do domu„. W piątek (28 kwietnia) Prokuratura Olsztyn-Północ ma przekazać więcej informacji na ten temat.

(ASkrago/BSChromy)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prokuratura, Gietrzwałd, policja, wójt, dokumenty
Werbowali ochotników do organizacji terrorystycznych. 12 osób w rękach policji

Rosyjskie służby bezpieczeństwa zatrzymały w Kaliningradzie 12 obywateli krajów Azji Środkowej podejrzewanych o werbunek do organizacji terrorystycznych. Według służb należą oni do organizacji Islamski Dżihad -...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV