Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Oferta turystyczna musi być bardziej atrakcyjna

Rejs po Kanale Elbląskim. Fot. Tomasz Minkiewicz

Warmii i Mazurom potrzebne są konkretne produkty turystyczne – oceniają eksperci, którzy spotkali się na konferencji w Olsztynie.

Zdaniem wielu z nich, region musi mieć wyspecjalizowaną ofertę turystyczną. Turysta powinien kojarzyć Warmię i Mazury z czymś bardzo konkretnym – przekonywał Cezary Molski, właściciel firmy doradczej i marketingowej:

00:00 / 00:00

Przedstawiciele branży turystycznej muszą też przygotować tzw. produkty turystyczne, żeby zagwarantować odwiedzającym region niezapomniane przeżycia – dodał Cezary Molski:

00:00 / 00:00

Zdaniem dyrektor Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Justyny Szostek, na Warmii i Mazurach z pewnością nie zabraknie turystów, którzy sami planują wypoczynek.

00:00 / 00:00

Konferencję wzbogaciły warsztaty dotyczące tworzenia oferty turystycznej i inwestowania w promocję. Spotkanie w Olsztynie ma pomóc we współpracy samorządów, organizacji, biznesmenów i przedstawicieli branży turystycznej. (lew/bsc)

Wiele osób wypoczynek na Warmii i Mazurach nazywa oazą spokoju

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hodował konopie, żeby uśmierzyć ból

Za uprawę marihuany odpowie mieszkaniec Białej Piskiej, zatrzymany w okolicy szkółki leśnej w Komorowie. 36-latek wpadł w ręce policji gdy przyszedł podlać uprawę. Funkcjonariusze znaleźli 12...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV