DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

Oldboje z Rzeszowa najlepsi

Old Boys

Zwycięstwem zespołu MARO Team Rzeszów zakończył się finał ogólnopolskiego turnieju Ligi Mistrzów Orlika 2013 w kategorii +35.

Rzeszowianie po bardzo emocjonującym meczu wielkiego finału pokonali Old Boy’s Toruń 5:4. MVP turnieju został Jan Hulbój – skrzydłowy zwycięskiej ekipy, który nie spodziewał się tego wyróżnienia i zwycięstwa w zawodach.

00:00 / 00:00

Kapitan ekipy z Torunia przyznał, że liczyła się zarówno dobra zabawa, jak i… medal, niezależnie z jakiego kruszcu.

Trzecie miejsce zajęli ubiegłoroczni triumfatorzy – Old Boy’s Team Olsztyn, którzy w meczu o podium pokonali zespół MOSiRu Ząbki. Tydzień temu olsztynianie grali w podobnym turnieju, tyle że w kategorii wiekowej… +16. Warto dodać, że nasi zawodnicy… wygrali całe zawody!

Bramkarz Paweł Charbicki przyznał, że było czuć zmęczenie: W olsztyńskich zawodach uczestniczyło 16 drużyn w kategorii +35 z całej Polski.

(rozmawiał Piotr Świniarski)

(pświn/łw)

Więcej w piłka nożna
II liga – 10 kolejka: Derby na remis

W II lidze - wydarzeniem 10 kolejki numer jeden były derby Elbląga, w których Olimpia zremisowała z Concordią 1:1. Po opóźnionym z powodu ulewy pierwszym gwizdku,...