Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olimpia Elbląg gotowa do startu nowego sezonu. „Chcemy pokazać charakter, jak to zrobiliśmy w poprzedniej rundzie”

www.olimpia.elblag.com.pl

Olimpia Elbląg podsumowała okres przygotowawczy – wszyscy są gotowi do startu rozgrywek. W niedzielę żółto-biało-niebiescy zainaugurują nowy sezon w II lidze.

W szatni elbląskiego klubu doszło do małej rewolucji kadrowej. Zespół opuściło dwunastu zawodników. Ich miejsce zajęło sześciu nowych piłkarzy, a kadrę uzupełniła młodzież, która w poprzednim sezonie uczyła się seniorskiej piłki w czwartoligowych rezerwach. Po takich zmianach ciężko ocenić na co stać tę drużynę – przyznaje Adam Nocoń, szkoleniowiec Olimpii.

Nasz zespół opuściły ważne ogniwa. Musimy skupiać się na każdym meczu, który jest przed nami. Chciałbym, aby ta drużyna miała taki charakter, jak w poprzedniej rundzie. W wielu ciężkich sytuacjach wychodziliśmy obronną ręką. Liczę również, że nowi zawodnicy dobrze się wkomponują w zespół. Jeżeli chodzi o cele, to podchodzę do tego ostrożnie, tym bardziej, że drużynę opuściło wielu zawodników. O naszym potencjale będziemy wiedzieć więcej po pierwszej rundzie.

00:00 / 00:00

Sztab szkoleniowy i zawodnicy przyznają, że mecz z rezerwami „Kolejorza” będzie trudnym pojedynkiem ze względu na to, że niewiele wiedzą o tym, jak gra beniaminek II ligi. Niedzielne spotkanie w Elblągu rozpocznie się o godzinie 19:00.

 

Autor: J. Żukowski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w II liga
AZS UWM II Olsztyn liderem II ligi. Grzegorz Krzan: Przed nami trudne mecze, jesteśmy jednak dobrej myśli

Drugoligowe rezerwy AZSu Olsztyn na czele tabeli II ligi. Po trzech kolejkach młodzi Akademicy zdobyli komplet punktów. Szkoleniowiec olsztyńskiego AZSu - Grzegorz Krzan ma nadzieje na...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV