DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg 2:2

Gra Olimpia Elbląg, fot. portel.pl

W meczu 17. kolejki II ligi Olimpia Elbląg zremisowała na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg 2:2.

Olimpia Elbląg to absolutni rekordziści pod względem remisów. Tym razem piłkarze Olimpii podzielili się punktami z ostatnią w tabeli Kotwicą Kołobrzeg, a mecz zakończył się wynikiem 2:2. Gole strzelili Łukasz Kacprzycki w 9 minucie Mateusz Świechowski w 48 minucie, Paweł Piceluk w 2 minucie i Michał Bartkowski w 90 minucie.

Trener Olimpii Adam Boros nie cieszyłby się z podział u punktów, gdyby nie splot przeciwności w drugiej połowie spotkania.

00:00 / 00:00

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy z Elblaga w doliczonym czasie gry, kiedy po jednym z nielicznych ataków remis Olimpii dał Michał Bartkowski.

(msw/bsc)

Więcej w piłka nożna
I liga: zima zaskoczyła piłkarzy Stomilu

Piłkarze olsztyńskiego Stomilu chyba nie byli przygotowani na aurę, jaką zastali w Suwałkach. W meczu 17. kolejki I ligi biało-niebiescy przegrali z Wigrami 1:2. Dla piłkarzy...