DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro

Olimpia Elbląg zremisowała z liderem II ligi

Nie udało się Olimpii Elbląg pokonać lidera rozgrywek II ligi. Po przeciętnym meczu elblążanie zremisowali z Górnikiem Łęczna 1:1.

Prowadzenie dla elblążan zdobył w 43 minucie z rzutu wolnego niezawodny Damian Szuprytowski. W drugiej połowie w 88 minucie po zamieszaniu pod bramką Sebastiana Madejskiego, najwięcej zimnej krwi zachował Paweł Wojciechowski i Górnik wywiózł z Elbląga cenny punkt. Trener gości Kamil Kiereś przyznał, że jego zespół długo nie mógł złapać odpowiedniego rytmu.

00:00 / 00:00

Kapitan Olimpii, obrońca Tomasz Lewandowski, przyznał, że o stracie zwycięstwa zadecydował jeden moment dekoncentracji.

Z kolei trener Olimpii Adam Nocoń, komplementował zespół Górnika i uważał, że goście swoja grą potwierdzili wysoką pozycję w ligowej tabeli.

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg broni się przed spadkiem. Podopieczni Adama Noconia zmierzą się z Górnikiem Łęczna

Walcząca o utrzymanie Olimpia Elbląg po raz kolejny zagra przed własną publicznością. Tym razem zmierzy się z przeciwnikiem z górnej części tabeli. A czy po raz...