Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olimpia nie wykorzystała szansy. Ostatnia kolejka zdecyduje o utrzymaniu w II lidze

Pierwszą porażkę na własnym obiekcie pod wodzą Adama Noconia zanotowała Olimpia Elbląg. Żółto-biało-niebiescy przegrali z Resovią Rzeszów 0:1.

Przyjezdni – trzeba podkreślić – byli bardzo skuteczni. Stworzyli sobie jedną dobrą okazję bramkową i od razu ją wykorzystali. W 32 minucie zrobił to Sebastian Zalepa wykorzystał zamieszanie w polu karnym Olimpii i z bliskiej odległości pokonał Sebastiana Madejskiego.

Gospodarze przegrali na własne życzenie, bo zagrali fatalnie w ofensywie. Stworzyli więcej sytuacji od rywali, ale razili nieskutecznością – co potwierdza szkoleniowiec Olimpii – Adam Nocoń.

00:00 / 00:00

Wygrana z Resovią mogła dać Olimpii utrzymanie w II lidze. Po tej porażce Olimpia spadła na 14. miejsce w tabeli, czyli ostatnie, które gwarantuje utrzymanie w rozgrywkach II-ligowych. Za tydzień żółto-biało-niebiescy w ostatniej kolejce sezonu zmierzą się w Toruniu z miejscową Elaną, która za wszelką cenę będzie chciała wygrać, aby awansować na zaplecze ekstraklasy.

…………………….

Tabela

Tabela II ligi piłki nożnej (11 maja 2019 r.). Źródło: www.90minut.pl

…………………….

Autor: J.Żukowski
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna
Stomil wygrał z Garbarnią i utrzymał się w I lidze!

Stomil Olsztyn wygrał w Krakowie z Garbarnią 2:0 i na kolejkę przed zakończeniem I ligi zapewnił sobie utrzymanie! Brawo! Obie bramki dla Dumy Warmii zdobył niezawodny...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV