DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro

Olimpia pokonała Legionovię Legionowo. Elblążanie wciąż mają szansę na baraże

Trzy punkty zostają w Elblągu. Olimpia wygrała u siebie z przedostatnią w drugoligowej tabeli Legionovią Legionowo 2:1.

Tym samym elblążanie wrócili na 5. miejsce w tabeli i wciąż mają szansę na baraże.

15 sekund potrzebował Dawid Jabłoński, żeby strzelić pierwszego gola na konto Olimpii. W 18. minucie skrzydłowy żółto-biało-niebieskich ponownie zagroził bramce rywala. Uderzał z dystansu, a golkiper przyjezdnych z kłopotami, ale nie wpuścił piłki do siatki. W 34. minucie z kolei bliski zdobycia bramki był Michał Kiełtyka, który dostał bardzo dobre dośrodkowanie od Tomasza Sedlewskiego i próbował zaskoczyć bramkarza strzałem głową. Sedlewski jednak doznał urazu pod koniec pierwszej połowy, a dodatkowo Legionovia wyrównała w 57. minucie meczu. Jednak niespełna 13 minut póżniej Michał Kiełtyka ustalił wynik spotkania po kapitalnej akcji Daniela Morysa.

Posłuchaj relacji Katarzyny Piaseckiej

00:00 / 00:00

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Chmielewska

Więcej w Olimpia Elbląg
Olimpia walczy o baraże. Elbląska drużyna zmierzy się z Legionovią Legionowo

W niedzielę Olimpia Elbląg zmierzy się z niemal pewnym spadkowiczem z II ligi - Legionovią Legionowo. - Wygrana może dać nam szansę gry w barażach -...