Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyn ponownie aktywny!

Rozpoczęła się czwarta edycja akcji Olsztyn Aktywnie! Tegoroczne imprezy sportowe i rekreacyjne dla mieszkańców zainaugurował w południe 10 Skorpenowy Spływ Łyną. Udział w nim zapowiedziało około 550 osób.

Skorpenowy Spływ Łyną to już tradycyjne witanie wiosny przez olsztyńskich płetwonurków, do których przyłącza się liczna reprezentacja miłośników nurkowania z całej Polski, a także zza granicy. Większość nurków jest fikuśnie przebrana.

Uczestnicy spływu weszli do rzeki w okolicach mostu przy ulicy Tuwima i przepłynęli do Parku Podzamcze.

Tegoroczna oferta akcji Olsztyn Aktywnie jest jeszcze bogatsza od poprzedniej edycji. Przygotowano 25 dyscyplin – w tym cztery nowe: pływanie dla niemowlaków, wspinaczka skałkowa, parki rozrywki oraz taniec. Tradycyjnie będą spływy kajakowe, rajdy rowerowe i piesze, biegi, oraz jazda konna. Olsztyn Aktywnie to największe przedsięwzięcie sportowe w Polsce, w którym uczestniczą przede wszystkim amatorzy i całe rodziny. (wch/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, Slider, wypoczynek, Olsztyn aktywnie
Gogol w czasach Google’a

„Lubię ten kraj, jestem też z nim rodzinnie związany, bo miałem babcię Rosjankę” – mówi Wacław Radziwinowicz, który w grudniu 1997 wyjechał do Rosji jako korespondent...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV