Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyn przygotowuje się do turnieju siatkówki plażowej World Tour. Tegoroczna pula nagród to 300 tysięcy dolarów

Turniej z cyklu World Tour Grand Slam na stałe przeniósł się ze Starych Jabłonek do Olsztyna. Fot. Kamil Pastusiak (KamPas Sport)

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki na świecie, kibice z całego świata i ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata – tak, w skrócie, będzie wyglądał turniej siatkówki plażowej cyklu World Tour.

Impreza w połowie lipca odbędzie się w Olsztynie. Organizatorzy zapewniają dużo emocji tym bardziej, że w odróżnieniu od innych turniejów w tym sezonie, system gier nie będzie pucharowy, a zacznie się od tak zwanych grup hybrydowych – mówił dyrektor imprezy Rafał Pośpiech.

00:00 / 00:00

World Tour tradycyjnie już odbędzie się w Centrum Rekreacyjno – Sportowym UKIEL, które zdaniem prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza cieszy się coraz większą popularnością.

00:00 / 00:00

Pula nagród w tegorocznym turnieju będzie wyższa, niż ostatnio i wyniesie 300 tysięcy dolarów. World Tour w Olsztynie rozpocznie się 19, a zakończy 23 lipca.

(MSwiniarski/BSChromy)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, siatkówka plażowa
„Perły Samorządu” m.in. dla prezydentów Olsztyna, Gdańska, Poznania, Gdyni i Lublina

Prezydenci Gdańska, Poznania, Gdyni, Lublina, Kalisza, Rzeszowa, Łodzi, Gliwic, Białegostoku i Olsztyna zdobyli tytuł "Perły Samorządu" wśród miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców. W mniejszych miastach taki...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV