DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Olsztynianin mistrzem Łotwy w rallysprincie!

Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda na mecie. Fot.: archiwum S.Chrzanowskiego

Olsztyński kierowca Sebastian Chrzanowski został… mistrzem Łotwy w rallysprincie! Razem z pilotem – Adamem Biniędą, zajęli 3. miejsce w klasie 1600 podczas Rajdu Saldus – szóstej rundy mistrzostw tego kraju.

Jak mówi Sebastian, przed ostatnią imprezą cyklu nie można było jeszcze świętować sukcesu. – Nie kalkulowaliśmy. Trzeba było pilnować wyniku i cennych sekund – mówi olsztynianin. – To był nasz debiut na tych trasach, które zdecydowanie różnią się od szutrów na Warmii i Mazurach. Nie mogliśmy nawet śnić o takim wyniku przed pierwszym startem! – dodaje Chrzanowski.

Posłuchaj całej wypowiedzi.

M.Świniarski

Więcej w Sebastian Chrzanowski
Kierowca z Olsztyna najlepszy w Rajdzie Łotwy

Sebastian Chrzanowski ma za sobą kolejny udany występ w rally sprincie. Tym razem - jadąc Hondą Civic VTi, wygrał swoja klasę podczas Rajdu Łotwy. To znakomita...