Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyńscy Jeziorowcy pozyskali nowego zawodnika

AZS UWM Olsztyn Lakers – Warsaw Sharks. Fot. K. Piasecka

Futboliści amerykańscy Wenglorz AZS UWM Olsztyn Lakers wzmacniają szeregi formacji obronnej. Dołączył do nich Demetrius Allen ze Stanów Zjednoczonych. 25-latek ma jednak doświadczenie również na gruncie europejskim – grał w lidze czeskiej i niemieckiej.

– Drużyna staje się coraz bardziej zgrana. Jesteśmy już w fazie zaawansowanych treningów – mówi Przemysław Zienkiewicz z zarządu Lakersów:

Trenujemy trzy razy w tygodniu, choć akurat ze względu na ostatnią aurę musieliśmy wstrzymać się z treningami na Kortowie, ze względu na mocne zmrożenie boiska. Nie chcieliśmy również narażać nowej nawierzchni. Obecnie trenujemy w sobotę i niedzielę, dodatkowo mamy treningi siłowe. Dla młodych zawodników każdy trening jest dodatkowym etapem, aby wkomponować się w ten zespół, poznać techniki i filozofię naszej gry. Zespół pracuje solidnie na każdym treningu, a frekwencja jest fantastyczna.

00:00 / 00:00

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nieznany mężczyzna sieje postrach na olsztyńskich Jarotach. Policja szuka świadków

Na olsztyńskich Jarotach dochodzi do niebezpiecznych sytuacji - informują zaniepokojeni mieszkańcy miasta. Pierwsze wzmianki w Internecie na ten temat pojawiły się już w minionym tygodniu. Nieznany...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV