DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Olsztyńscy kibice w euforii! Stomil pokonał GKS Tychy!

Stomil Olsztyn pokonał GKS Tychy 2:0. Fot. Artur Szczepański

Niewielu spodziewało się, że zespół sklecony w ciągu kilkudziesięciu godzin tak znakomicie wystartuje! Piłkarze I-ligowego Stomilu Olsztyn rewelacyjnie rozpoczęli tegoroczne występy. Mimo zawirowań i kontraktowania zawodników w ostatnich dniach, Biało – niebiescy pokonali u siebie GKS Tychy 2:0.

Bramki dla olsztynian zdobyli nowo pozyskani zawodnicy. W 18 minucie bramkarza rywali pokonał Mateusz Gancarczyk, zaś w 70 minucie rzut karny skutecznie wykonał Szymon Sobczak, przyznał, że każdy po prostu zrobił w tym meczu swoje.

00:00 / 00:00

Były obrońca Stomilu, który przeniósł się zimą do GKS-u – Łukasz Sołowiej – żałował straconych szans w tym spotkaniu.

Szkoleniowiec Stomilu – Piotr Zajączkowski.

Szkoleniowiec gości – Ryszard Tarasiewicz – był tak oszołomiony, że ciężko mu było powiedzieć coś więcej, niż…

Pewnie w bramce radził sobie Piotr Skiba, który przypomniał jednak, że goście trafili w poprzeczkę i słupek.