Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyńska policja odebrała nowe radiowozy. Pojazdy trafiły do komisariatów w powiecie

Mikołaj jest bardzo hojny dla policji. Olsztyńscy policjanci otrzymali 7 radiowozów: 4 osobowe pojazdy nieoznakowane z napędem na 4 koła – (Opel Mocca (SUV), Hyundai I 20 i dwa Hyundaie I 30) oraz 3 oznakowane (Hyundai I 20).

Oznakowane radiowozy trafiły do olsztyńskich dzielnicowych, a nieoznakowane do pionu kryminalnego i wydziału zajmującego się poszukiwaniem osób zaginionych. Auta kosztowały 403 tysiące złotych, połowę kwoty dołożył samorządu miasta.

Przypomnijmy, że wczoraj (20.12) policjanci z powiatu olsztyńskiego otrzymali 8 aut, cztery oznakowane ople suvy oraz cztery furgony patrolowe volkswagena. Pojazdy trafią do Olsztyna oraz do komisariatów w Barczewie, Biskupcu, Dobrym Mieście, Gietrzwałdzie, Olsztynku, Purdzie i Stawigudzie. Wartość wszystkich aut to milion złotych, połowę kwoty dołożyły samorządy powiatu olsztyńskiego.

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, radiowóz, video, komisariat
„Chcemy, żeby każdy dojechał na święta szybko, sprawnie i bezpiecznie”. Rusza policyjna akcja bezpieczny weekend na drogach

Do końca świąt Bożego Narodzenia na drogach będzie więcej patroli. Dziś rozpoczyna się policyjna akcja "Bezpieczny weekend - Boże Narodzenie". Najwięcej kontroli będzie na głównych trasach,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV