DZIŚ: 15 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Olsztyński kanadyjkarz zdobył tytuł MŚ w doskonałym stylu

Znakomity start ma za sobą Mateusz Kamiński z Olsztyńskiego Klubu Sportów Wodnych. Kanadyjkarz ze stolicy Warmii i Mazur zdobył złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Świata.

Olsztynianin nie dał szans konkurencji w duecie z Vincentem Słomińskim z Poznania na dystansie 1000 metrów.

Dobre wyniki osiągnęły dziewczęta z Bazy Mrągowo – juniorki: Anna Puławska i Dominika Włodarczyk oraz Martyna Lisiecka.  W finale K-4 500 m Polki z mrągowiankami zajęły 5 miejsce. W dwóch finałach A płynął także Tomasz Barniak, a szósty w finale A K-2 200 m był Tomasz Mikołajewicz.

MŚ U-23 i Juniorów Welland-Ontario 2013 – wyścig na 1000 metrów mężczyzn (C-2) – finał