Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -2 °C pogoda dziś
JUTRO: -1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Olsztyński ratusz zaprezentował spoty promocyjne. Eksperci komentują: To pieniądze wyrzucone w błoto

Jedni są zachwyceni, inni nie szczędzą słów krytyki. Olsztyn przygotowuje się do turystycznej promocji. Powstały dwa spoty reklamowe, które mają być oficjalnie pokazane podczas zbliżających się targów w Toruniu.

Przekaz jest prosty, w mieście spotyka się dwoje młodych ludzi. Chłopak szuka kontaktu z naturą, dziewczyna atrakcji w wielkim mieście. Ze spotu dowiadujemy się, że takie połączenie możliwe jest właśnie w Olsztynie. Do tego mamy zaskakujący podkład muzyczny i angielskiego lektora.

– Mimo różnych opinii mieszkańców, mamy dobre opinie płynące od osób z branży turystycznej z całego kraju – mówił Krzysztof Otoliński, dyrektor Biura Promocji i Turystyki w olsztyńskim ratuszu. – Jesteśmy zadowoleni.

– Nie ma efektu wow i sądzę, że nie może być efektu wow – ocenił krótko specjalista PR, profesor Arkadiusz Dudziak z zakładu komunikacji społecznej UWM. – Pieniądze wyrzucone w błoto.

Produkcja spotów kosztowała miasto ponad 20 tysięcy złotych.

Posłuchaj relacji Kingi Grabowskiej

00:00 / 00:00


Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Podbielska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olsztyn, spot reklamowy
Czeka nas remont Jagiellońskiej w Olsztynie. Sprawdź kiedy

Wiemy już, kiedy zostanie zamknięta jedna z najważniejszych ulic olsztyńskiego Zatorza. Jak dowiedziało się Radio Olsztyn, remont ulicy Jagiellońskiej rozpocznie się w nocy z piątku na...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV