Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ostatni dzień festiwalu Fest Muza. Dziś Krzysztof Zalewski śpiewa Niemena

W drugim dniu Fest Muzy w olsztyńskim amfiteatrze zagrało 8 kapel. Był to finał konkursu, do którego zgłosiły się młode zespoły z całej Polski.

Często młode zespoły mają problem z przebiciem się do najpopularniejszych radiostacji. Festiwal Fest Muza powstał po to, aby pomóc zespołom wykorzystać swój potencja – mówił Dariusz Krasowski z Miejskiego Ośrodka Kultury oraz koordynator imprez.

00:00 / 00:00

Jury rzeczywiście miało trudny wybór i po długiej naradzie zdecydowało, że zwycięzcą zostaje RADIO SLAM! z Warszawy. Nagroda za pierwsze miejsce to pięć tysięcy złotych. Drugie miejsce i gwarancję występu na przyszłorocznym Olsztyn Green Festival wywalczyło Wasabi – młodzi muzycy pochodzący z Tarnowa. A trzecie miejsce przypadło Agacie Karczewskiej z Warszawy i to jej koncert zostanie zarejestrowany w Studiu Radia Olsztyn. Posłuchajmy, jak brzmi Agata Karczewska – gitarzystka i wokalistka:

00:00 / 00:00

Tak było wczoraj na scenie w olsztyńskim amfiteatrze, a dziś w trzecim dniu Fest Muzy niepowtarzalna okazja, by usłyszeć kultowe utwory znane i mniej znane w nowej odsłonie, czyli Krzysztof Zalewski śpiewa Niemena. Wokaliście towarzyszyć będą Natalia i Paulina Przybysz oraz czołówka polskich instrumentalistów. Początek koncertu o godzinie 20.

 

Autor: A. Kulik
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Fest Muza
Olsztyński MOK poluje na talenty

  Fest Muza 2017 to konkurs, w którym naprzeciw siebie stają dwa młode zespoły. Dla wielu z nich jest to pierwszy występ na scenie przed publicznością...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV