Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Padre Jarek od św. Szarbela

Grzegorz Kasjaniuk i ks. Jarosław Cielecki

Gościem  jest ks. Jarosław Cielecki padrejarek.pl od św. Szarbela. W audycji rozmawiamy o cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela. Wspominamy min. św. Jana Pawła II. Zadajemy ważne pytania, min. czy pokora może być osiągalna w zawodzie dziennikarza?

Każdy dzień ks. Jarosława Cieleckiego wypełnia pasja głoszenia Ewangelii. Jego parafią jest samochód, a przewodnikiem – św. Szarbel. Uczył się od prawdziwych mistrzów: był bliskim współpracownikiem słynnego świadka Fatimy, bp. Pawła Hnilicy i przyjacielem o. Gabriele’a Amortha. Dzięki pracy w Watykanie był blisko św. Jana Pawła II i Benedykta XVI, których codzienne przeżywanie wiary wywarło na niego wielki wpływ.

Rozmawiamy w kontekście książki Padre Jarek od św. Szarbela. O cudach, nawróceniach i Domach Modlitwy św. Szarbela” . W szczerej rozmowie opowiada Tomaszowi P. Terlikowskiemu o dwudziestu pięciu latach kapłańskiego życia, w trakcie których Bóg nieustannie zaskakiwał go pomysłowością. To historie cudów i niezwykłych zdarzeń nierzadko z pogranicza życia i śmierci.

Pokolenie JP II, to cykl audycji o fenomenie pokolenia ukształtowanego przez św. Jana Pawła II.  Zaprasza Grzegorz Kasjaniuk.

Posłuchaj audycji Pokolenie JP II

ZOBACZ TAKŻE

/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV