Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pan Maksymilian spod Białegostoku wygrał zaproszenie na towarzyski mecz Polska-Nigeria [Zdjęcia]

Fot. Archiwum prywatne pana Maksymiliana

Wczoraj piłkarska reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz w tym roku. Przeciwnikiem biało-czerwonych była reprezentacja Nigerii, która okazała się lepsza, wygrywając 1:0. W konkursie radiowym bilety na ten mecz wygrał pan Maksymilian spod Białegostoku.

Główną nagrodą było zaproszenie dla dwóch osób na piątkowy mecz reprezentacji w Strefie Gold. W finale naszego konkursu wystąpili panowie Maksymilian i Łukasz. O zwycięstwie zdecydowało ostatnie pytanie i odpowiedź, której szybciej o setne sekundy od swojego rywala udzielił pan Maksymilian.

Na mecz pojadę ze swoją żoną, która bardzo lubi piłkę nożną. Będzie to dla nas wyjątkowe przeżycie

– komentował na antenie Radia Olsztyn zwycięzca.

Bilety dla zwycięzcy przekazał Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Posłuchaj, co mówił po meczu pan Maksymilian

W poniedziałek (26 marca) będziemy mieli dla kibiców bilety na towarzyski mecz Polska-Korea Południowa, który rozegrany zostanie 28 marca w Chorzowie. Bilety dla słuchaczy przekazał Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

Co zrobić żeby wygrać
Zadaniem słuchaczy jest nadesłanie SMS-a, pod numer 608 58 58 00 ( koszt wg stawek operatora) w którym opiszą kogo i dlaczego zabraliby na mecz reprezentacji. Spośród nadesłanych odpowiedzi komisja konkursowa wybierze autorów czterech najciekawszych SMS-ów, którzy na antenie powalczą o zaproszenie na mecz.

Strefa Gold
Strefa Gold posiada przestronną restaurację z panoramicznymi oknami wychodzącymi na murawę boiska. Komfortowe fotele na trybunie głównej znajdują się przed szklaną fasadą restauracji, co umożliwia bezpośredni swobodny dostęp do jej wnętrza. Bliskość murawy boiska pozwala w pełni poczuć grę i piękno futbolu.

Strefa Gold zapewnia

  • komfortowe fotele zlokalizowane na trybunie głównej (zachodniej) z bezpośrednim dostępem do restauracji
  • najwyższej jakości catering z profesjonalną obsługą oraz bezpłatnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi serwowany na dwie godziny przed meczem i dostępny do zakończenia meczu
  • transmisja meczu na żywo i telewizja stadionowa na telewizorach zainstalowanych w całej strefie
  • upominek piłkarski
  • strefa jest dostępna dla gości dwie godziny przed meczem i godzinę po meczu

Regulamin konkursu

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, konkurs, mecz, bilety
Pan Maksymilian spod Białegostoku wygrał zaproszenie na towarzyski mecz Polska-Nigeria

Już w piątek piłkarska reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz w tym roku. Przeciwnikiem biało-czerwonych będzie reprezentacja Nigerii. Dziś w konkursie radiowym bilety na ten mecz wygrał...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV