Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Patryk Vega tym razem uderza w polityków. Zwiastun i plakat „Polityki”

Wokół tego filmu Patryk Vega wytworzył pijarową aurę skandalu i tajemniczości.  Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy najnowsze dzieło króla box office jest reklamowane jako film, który „z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje.”. 

Zwiastun pokazuje jednak, że dostaniemy wulgarną i przerysowaną do granic możliwości wersję kabaretowego „Ucha prezesa”. Więcej jest w zwiastunie tabloidowych newsów podanych w krzywym zwierciadle, niż rzeczywistej wiedzy o kulisach polityki.

Główne role w filmie gra jednak prawdziwa plejada gwiazd, w tym: Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych.

Każdy polityk funkcjonujący w systemie po kilku latach staje się socjopatą. Obserwowałem ludzi, którzy zostali totalnie zdeprawowani przez władzę. Macie się czego bać!

– ostrzega Patryk Vega.

Czy politycy serio mają się czego bać?

Ł.A.

Fot. materiały prasowe

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w polityka, video
Mirosław Arczak: Stowarzyszenia walczące o wpisanie dworca do rejestru zabytków, powinny rozważyć skierowanie sprawy do sądu

Żałuję, że dworzec Olsztyn Główny nie został wpisany do rejestru zabytków, bo obawiam się, co powstanie zamiast niego – mówił w Porannych pytaniach radny  Mirosław Arczak....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV