Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Paweł Woicki odszedł z Indykpolu AZS-u Olsztyn

Fot. Ł. Sadlak

Po pięciu sezonach gry w Olsztynie Paweł Woicki opuszcza szeregi Indykpolu AZS – poinformował w czwartek klub. 36-letni siatkarz powiedział, że uznał, iż potrzebna jest zmiana. – Myślę, że pewien projekt się zakończył i trzeba było coś zrobić – stwierdził.

Przez ostatnie pięć lat Woicki był kapitanem zespołu z Olsztyna. Występujący na pozycji rozgrywającego zawodnik rozegrał w barwach akademików 148 spotkań w ekstraklasie siatkarzy.

Świetnie czułem się w Olsztynie, ale dojrzałem w którymś momencie do tego, że trzeba coś zmienić. Pewnie i ja i drużyna potrzebowaliśmy jakiejś zmiany, wielu zawodników też podjęło taką decyzję. Pewien etap się zakończył i tyle

– powiedział PAP.

Woicki nie chciał ujawnić, w którym zespole PlusLigi będzie grał w najbliższym sezonie. – Myślę, że taka informacja gdzieś się niedługo pojawi – stwierdził.

Wcześniej Indykpol AZS informował, że z dotychczasowego składu odeszli Jan Hadrava, Mateusz Mika, Paweł Pietraszko, Michał Żurek i Seyed Mohammad Mousavi.

Do zespołu dołączyli natomiast Przemysław Stępień, Jędrzej Gruszczyński, Damian Schulz, Dmytro Teriomenko, Dawid Woch i Kubańczyk Javier Octavio Concepcion Rojas.

 

Autor: Marcin Boguszewski (PAP)
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn
„Nadzieja kubańskiej siatkówki” zasili Indykpol AZS Olsztyn

Kubańczyk Javier Octavio Concepcion Rojas będzie w najbliższym sezonie siatkarskiej ekstraklasy reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn - poinformował klub. 22-latek ma być jednym z czterech środkowych...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV