Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pedofil recydywista spod Pieniężna. Odsiedział w celi 8 lat, w wakacje ruszy kolejny proces Teodora K.

Przez kilka lat wykorzystywał seksualnie dzieci sąsiadów, za co już raz na 8 lat trafił do więzienia. Kiedy wyszedł, do jego stodoły w małej wsi pod Pieniężnem, zaczęli przychodzić kolejni chłopcy.

Były to dzieci z tej samej, skrzywdzonej wcześniej rodziny. Wszytko zaczęło się w 2003 roku. Wówczas Teodor K. został oskarżony o popełnienie czynów przeciwko wolności seksualnej wobec kilku chłopców. Usłyszał kilkanaście zarzutów i do wszystkich się przyznał. Został skazany i odbył karę więzienia.

Mężczyzna wyszedł na wolność w 2013 roku i już po kilku miesiącach znalazł nowe ofiary. Byli to młodsi bracia chłopców wykorzystywanych przez niego przed kilkoma laty. Do aktów pedofilskich miało dochodzić w jego stodole i garażu.

Pedofil został aresztowany na początku roku. Do sądu wpłynął już akt oskarżenia w jego sprawie. Proces Teodora K. ma ruszyć na początku sierpnia tego roku.

Posłuchaj relacji Kingi Grabowskiej

00:00 / 00:00

Więcej na ten temat powiemy:

  • w audycji Śliska Sprawa Wojciecha Chromego i Leszka Tekielskiego
    dziś (16 czerwca), godzina 17.20
  • w reportażu Kingi Grabowskiej
    poniedziałek (18 czerwca), godzina 18.30

(KGrabowska//BSChromy)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pedofil, Pieniężno, recydywista
Sfrustrowany recedywista zniszczył 13 aut

Elbląscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wyładowywał swoje frustracje na samochodach. 41-latek zniszczył 13 aut. Do tylu aktów wandalizmu mężczyzna się przyznał. Tłumaczył, że wyładowywał agresję kopiąc...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV