Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pedofil recydywista został skazany. Musi też poddać się terapii dla przestępców seksualnych

Pedofil spotykał się z dziećmi sąsiadów w swojej stodole. Fot. L. Tekielski

Teodor K, ponownie trafi do więzienia. Już raz, za wykorzystywanie seksualne synów sąsiadów, odsiedział wyrok 8 lat pozbawienia wolności.

Kiedy wyszedł na wolność, znów próbował wykorzystać dzieci z tej samej skrzywdzonej wcześniej rodziny. Dziś przez Sądem Rejonowym w Braniewie zapadł wyrok w tej sprawie. Pedofil tym razem trafi do więzienia na 5 lat.

Pierwszy przypadek  wykorzystywania seksualnego  wyszedł na jaw dzięki czujności opieki społecznej, która sprawowała nadzór nad wielodzietną rodziną z małej wsi pod Pieniężnem. Za drugim, siostra molestowanych chłopców nagrała film obciążający Teodora K. Mężczyzna na początku roku został aresztowany, do czasu procesu sprawy nie wyszedł na wolność. Według śledczych miał dopuścić się czynów polegających na czynnościach seksualnych z osobami małoletnimi. Chodziło o trzech chłopców.

– Teodor K. dobrowolnie poddał się karze i nie kwestionował wysokości wyroku – mówił rzecznik Sądu Okręgowego w Elblągu sędzia Tomasz Koronowski.

Dodatkowo sąd orzekł wobec Teodora K. terapię dla sprawców przestępstw seksualnych oraz zakaz kontaktowania się pokrzywdzonymi i zbliżania do nich na odległość mniejszą niż 5 metrów.

Posłuchaj relacji Kingi Grabowskiej

00:00 / 00:00

Więcej o sprawie pedofila recydywisty mówiliśmy w czerwcu tego roku w audycji Śliska Sprawa.

Autor: KGrabowska
Redakcja: BSChromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sąd, pedofil, wyrok, wieś, Braniewo, Pieniężno, recydywista, Teodor K.
Za zamkniętymi drzwiami toczy się proces byłych oficerów Wojska Polskiego. Pijani żołnierze pobili policjantów i strażnika miejskiego

Przed Sądem Rejonowym w Giżycku przesłuchiwani są świadkowie w sprawie pobicia i znieważenia policjantów i strażnika miejskiego. To dalszy ciąg procesu byłych już oficerów 15. Giżyckiej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV