Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 19 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pewna wygrana Mebli Wójcik Elbląg na zakończenie rozgrywek I ligi

Fot. A. Dembińska

Pierwszoligowi piłkarze ręczni zakończyli rozgrywki sezonu 2018/2019. W ostatnim meczu szczypiorniści Meble Wójcik Elbląg pokonali we własnej hali Juranda Ciechanów 36:28.

Tym samym zrewanżowali się za porażkę w Ciechanowie w pierwszej rundzie rozgrywek. Meble już do przerwy prowadziły wysoko 20:13. W drugiej połowie trener „meblarzy” – Grzegorz Czapla zaczął rotować składem i gra się wyrównała.

00:00 / 00:00

Załamanie gry w drugiej połowie kołowy elbląskiego zespołu Marek Boneczko złożył na karb młodości. Doświadczony zawodnik, który w tym meczu rzucił 12 bramek, podkreślił, że ci młodzi zawodnicy bardzo dużo skorzystali z gry w I lidze.

00:00 / 00:00

Najlepszym zespołem rozgrywek została Nielba Wągrowiec. Meble Wójcik Elbląg z dorobkiem 24 punktów zajęły 9 miejsce. Teraz po majowym weekendzie zespół wróci do treningów. Będzie to także czas na rozpoczęcie budowy zespołu na przyszłoroczne rozgrywki I ligi.

Fot. A. Dembińska

Fot. A. Dembińska

Fot. A. Dembińska

 

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Meble Wójcik Elbląg
„Chcemy się zrewanżować i miłym akcentem zakończyć sezon”. Meble Wójcik Elbląg zagrają z Jurandem Ciechanów

Dobiegają końca I-ligowe rozgrywki piłkarzy ręcznych. Zespół Meble Wójcik Elbląg rozegra ostatni mecz sezonu na swoim parkiecie, a jego przeciwnikiem będzie Jurand Ciechanów. W pierwszej rundzie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV