Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 28 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pierwsze urodziny Latarników z Olsztyna

Pierwsze urodziny latarników z Olsztyna, fot. Bożena Brzostowska

Wysyłania e-maili, robienie zakupów przez Internet, bankowość elektroniczna ale również korzystanie serwisów społecznościowych i komunikatorów oraz wiele innych – to umiejętności które przestały być obce osobom uczestniczącym w zajęciach prowadzonych przez Latarników Polski Cyfrowej.

W październiku 2012 roku odbyły się pierwsze zajęcia prowadzone przez Latarników Polski Cyfrowej w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie. Od tego czasu przeprowadzono ponad dwieście spotkań, w których wzięło udział około 2500 tysiąca osób w wieku 50+. W czasie zajęć Latarnicy wskazując na korzyści wynikające z bycia internautą zachęcali seniorów do zrobienia pierwszego kroku w cyfrowym świecie.

Pierwsze urodziny Latarników Polski Cyfrowej w Olsztynie. Spotkanie było doskonałą okazją by przekonać się, że Internet to nie tylko źródło wiedzy ale też dobrej zabawy. (bbrz/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
II liga – 14 kolejka: Elbląskie kluby coraz bliżej dna

Kompletnie bez formy są piłkarze elbląskich drużyn - Concordii i Olimpii. Po raz trzeci z rzędu zawodnicy obu zespołów schodzili z boisk pokonani. .................................................. W meczu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV