Strona główna Radio Olsztyn
Olsztyn
DZIŚ: 19 °C pogoda dziś
JUTRO: 15 °C pogoda jutro
IMIENINY: Agnieszki, Amalii, Czecha
EUR: 4.1665 CHF: 3.4777
USD: 3.3693 GBP: 4.777
Logowanie
 

Pierwszoligowy Stomil Olsztyn ma kolejnego sponsora

Stomil Olsztyn ma kolejnego sponsora. Fot. M. Świniarski

Piłkarze I ligowego Stomilu Olsztyn mają kolejnego nowego sponsora. Tym razem umowę z olsztyńskim klubem podpisała polska firma bukmacherska.

– Nowy sponsor firma forBet daje nadzieję na dobrą i spokojną przyszłość – powiedział Polskiemu Radiu Olsztyn prezes „Biało – niebieskich” Mariusz Borkowski. Prezes nowego sponsora Robert Grzeszczyk podkreślał natomiast, że jego firma sponsoruje już Motor Lublin i ŁKS Łódź. Wyjaśnił też, na czym ma polegać finansowanie Stomilu. Część, to kwota stała, przekazywana co miesiąc, a pozostała część będzie uzależniona od wkładu kibiców olsztyńskiego 1-ligowca w zakłady na stronie internetowej sponsora. Pytani o konkretne kwoty prezesi, nie chcieli jednak odpowiedzieć.

Tymczasem piłkarze Stomilu w sobotę zagrają pierwszy ligowy mecz, w tym roku przed własną publicznością. O 17. podejmą drużynę Znicza Pruszków. Relacje z meczu na antenie Polskiego Radia Olsztyn.

(mswin/ls)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, piłka nożna, Stomil
W Olsztynie podsumowano dokonania organizacji pozarządowych na Warmii i Mazurach

O tym, jak skutecznie działać i pozyskiwać pieniądze na realizację pomysłów rozmawiali w Olsztynie przedstawiciele organizacji pozarządowych. Tylko w stolicy Warmii i Mazur jest 1100 organizacji...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV