Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 20 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pierwszy zwiastun wyczekiwanego serialu komiksowego „Watchman”

Watchmen – Regina King

„Watchmen” – nowy serial HBO według scenariusza Damona Lindelofa z Reginą King, Jeremym Ironsem i Donem Johnsonem zadebiutuje jesienią w HBO i HBO GO.

„Watchmen” to historia osadzona w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie są wyjęci są spod prawa. Wyprodukowany przez Damona Lindelofa serial ma przywoływać ma atmosferę oryginalnej, przełomowej powieści graficznej, tworząc jednocześnie nową jakość.

W obsadzie serialu Watchmen znaleźli się: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Jean Smart, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Hong Chau, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing i James Wolk.

Serial Watchmen produkowany jest dla HBO przez White Rabbit we współpracy z Warner Bros. Television na bazie postaci z komiksów DC. Producentem i scenarzystą serialu jest Damon Lindelof, producentami i jednocześnie reżyserami są Nicole Kassell i Stephen Williams, za produkcję odpowiedzialni są również Tom Spezialy i Joseph Iberti.

Premiera produkcji została zaplanowana na jesień tego roku.


Autor: Ł.A/mat.prasowe
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w film
Tajemnicze średniowiecze w zwiastunie najnowszego działa Bartosza Konopki

„Krew Boga" nominowanego do Oscara twórcy w kinach od 14 czerwca. „Krew Boga" to najnowsze dzieło Bartosza Konopki – twórcy nominowanego do Oscara „Królika po berlińsku"...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV