Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pijany, wiózł autem dwoje niemowląt

Pijanego kierowcę zatrzymała policja. Fot. fotolia.com

Na stacji paliw w Gołdapi policyjny patrol zatrzymał 31-letniego mieszkańca Białegostoku. Mężczyzna wiózł dwoje swoich maleńkich dzieci w nieodpowiednio zabezpieczonych fotelikach.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał ponad promil alkoholu. Funkcjonariusze ustalili również, że samochód w policyjnym systemie widniał jako utracony, trafił więc na policyjny parking.

Jak się okazało, mężczyzna po rodzinnej kłótni zabrał miesięczne niemowlęta i mimo tego, że był nietrzeźwy i nie miał wymaganych uprawnień, wsiadł za kierownicę.

Po interwencji policji, bliźnięta trafiły na obserwację do gołdapskiego szpitala, gdzie dołączyła do nich mama.

Nieodpowiedzialny ojciec został zatrzymany. Ma już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, a kolejny może dotyczyć narażenia zdrowia i życia dzieci.

Policjanci przypominają, że pijany kierowca to śmiertelne zagrożenie. Od tego, czy zareagujemy, może zależeć czyjeś życie.

 

Autor: P.Karpiszen
Redakcja: A.Socha

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak nie zwariować podczas remontu?

Grzegorz Nowacki z działu farb firmy handlującej materiałami budowlanymi był gościem Izabeli Malewskiej i Krzysztofa Kaszubskiego. K. Kaszubski: Kto przed remontem mieszkania przychodzi kupować farby, panowie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV