Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Piłkarze Olimpii walczą o utrzymanie. Elblążanie zmierzą się na wyjeździe z Rozwojem Katowice

Fot. www.zksolimpia.pl

To będzie klasyczny mecz o tzw. sześć punktów. Olimpia Elbląg zmierzy się na wyjeździe z Rozwojem Katowice. Będzie to spotkanie szesnastej z siedemnastą drużyną drugiej ligi.

Oba zespoły walczą o utrzymanie, mają tyle samo punktów i ten sam cel… zostać na szczeblu centralnym. Zwycięzca pojedynku być może opuści strefę spadkową. Jest więc o co grać. Żółto-biało-niebiescy w ostatnich meczach prezentują naprawdę dobrą dyspozycję i wierzą, że uda im się utrzymać II ligę w Elblągu. W zespole Adama Noconia panuje iście bojowa atmosfera – co podkreśla Kamil Wenger, stoper Olimpii.

00:00 / 00:00

Dla Olimpii obecny czas to prawdziwy piłkarski maraton. Ekipa Adama Noconia gra co trzy dni i nie ma czasu na odpoczynek i przygotowanie się do kolejnego spotkania. W sobotę z Rozwojem zmierzy się o godzinie 15:00. A w środku tygodnia zagra w Tarnobrzegu zaległy mecz z Siarką.

 

Autor: J. Żukowski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg remisuje z Widzewem Łódź

Piłkarze Olimpii Elbląg zremisowali 1:1 z Widzewem Łódź. Gola dla Olimpii strzelił Jakub Bojas (73 minuta), z kolei dla gości trafił Rafał Wolsztyński (83 minuta). Po...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV