Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 12 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Piłkarze Stomilu Olsztyn mogą wznowić treningi w grupach. „Zawodnicy są głodni gry”

Fot. stomilolsztyn.com

Taką decyzję podjął sztab medyczny Polskiego Związku Piłki Nożnej na podstawie wyników testów, jakie przeszli piłkarze pierwszoligowego klubu ze stolicy Warmii i Mazur.

Na tę informację piłkarze Stomilu Olsztyn czekali długie tygodnie. Oficjalnie od dziś zawodnicy Dumy Warmii mogą trenować w grupach. Do tej pory podopieczni Piotra Zajączkowskiego pod czujnym okiem sztabu szkoleniowego ćwiczyli na boisku indywidualnie.

Jak powiedziała Radiu Olsztyn rzecznik Stomilu Daria Wołąziewicz, trenerzy już szykują plany treningowe, aby jak najszybciej rozpocząć zajęcia grupowe.

Możliwość treningu w grupie, to dla zawodników ulga psychiczna – podkreśla Daria Wołąziewicz, i dodaje, że zawodnicy są głodni gry.

Oprócz Stomilu Olsztyn w gronie szczęśliwych zespołów mogących wznowić treningi w grupach są: Zagłębie Sosnowiec, Chojniczanka Chojnice, GKS Tychy oraz Odra Opole. Wcześniej taką zgodę otrzymały Stal Mielec oraz Miedź Legnica, które w ostatnim tygodniu mają przystąpią do rozgrywek o Puchar Polski. Wyniki badań kolejnych zespołów pierwszoligowych mają być znane w ciągu najbliższych godzin.

Fot. stomilolsztyn.com

Fot. stomilolsztyn.com

Fot. stomilolsztyn.com

Autor: P.Świniarski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sport, piłka nożna, Stomil Olsztyn
Rezerwacja obiektów sportowych. Aby korzystać z boisk, bieżni, czy kortów tenisowych trzeba się wcześniej umówić

Znów można korzystać z obiektów sportowych na otwartej przestrzeni. Poszczególne miasta otwierają Orliki, skate-parki, bieżnie czy korty tenisowe. W Olsztynie OSiR uruchomił boiska do siatkówki, boisko...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV