DZIŚ: 14 °C pogoda dziś
JUTRO: 20 °C pogoda jutro

Stomil Olsztyn wciąż nie może przełamać złej passy na wyjeździe. Biało-niebiescy przegrali z Puszczą Niepołomice 1:3

Olsztynianie znakomicie radzą sobie przed własną publicznością, wygrali wszystkie cztery mecze, ale wyjazdy, to ich pięta achillesowa (do tej pory zdobyli tylko punkt). Dziś przegrali na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 1:3.

Pierwszą bramkę dla Biało-niebieskich zdobył po rzucie karnych w 27 minucie Grzegorz Lech i do przerwy to Duma Warmii prowadziła. Losy spotkania odwróciły się w drugiej połowie. Bramki dla Puszczy zdobyli: w 51 minucie Michał Czarny, w 62 minucie Marcin Stefanik, a w 88 minucie Maciej Domański.

– Chyba na następny wyjazdowy mecz wezmę do autokaru psychologa – powiedział trener Stomilu, Tomasz Asensky, pytany o przyczyny słabej postawy Biało – niebieskich na boiskach przeciwników.

Posłuchaj:

00:00 / 00:00

Sami podarowaliśmy Stomilowi pierwszą bramkę – uważa z kolei strzelec wyrównującej bramki dla Puszczy, Michał Czarny. – Na szczęście na drugą połowę wyszliśmy już ze zdecydowanie lepszym nastawieniem – dodał zawodniki z Niepołomic.

Posłuchaj:

Składy:

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Bartków, Czarny, Stawarczyk, Mikołajczyk – Ryndak, Stefanik, Uwakwe, Domański, Żurek, Nowak – Orłowski.

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Sołowiej, Baranowski, Karankiewicz – Lech, Biedrzycki, Mikołajewski, Abbott, Gamakow – Ramírez), Ziemann – Głowacki, Zając.

Autor: M. Świniarski

Redakcja: K. Piasecka

Więcej w piłka nożna, mecz, Stomil Olsztyn, Puszcza Niepołomice
Piłkarze Olimpii Elbląg doczekali się pierwszej wygranej od ponad miesiąca

Piłkarze drugoligowej Olimpii Elbląg mają co świętować. Na wyjeździe wygrali z niepokonanym dotąd ŁKS-em Łódź 2:1. Bramki dla elblążan zdobyli Mateusz Szmydt (76 min.) i Anton...